Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja Lan Kontroler V3
#11
Olbit napisał(a):Dlaczego nie pokazuje mi mocy chwilowej? Czy coś jeszcze trzeba ustawić?
Zużycie energii liczy mi dobrze.
Dla wejsc impulsowych moc chwilowa nie jest jeszce zrobiona
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#12
Dzięki za szybką odpowiedź. Już myślałem, że ja coś źle robię.
Czekam z niecierpliwością Wink
<t>LK v3<br/>
SW: 1.27b</t>
Odpowiedz
#13
Czy w HTTP client można wysłać odczyty na 2 kanały>
Thingspeak ma ograniczenie do 8 odczytów na kanał.
Jeśli by zrobić cos takiego:
Kod:
update?api_key=klucz1&field1=%141....field8=%181
update?api_key=klucz2&field1=%191
Czy to ma prawo zadziałać?
Nie mam teraz dostępu do LK więc nie mam jak sprawdzić w praktyce.
<t>LK v3<br/>
SW: 1.27b</t>
Odpowiedz
#14
musiły by być wyslane dwa zapytania osobno(a narazie LK3 tego nie robi), bo thingspeak chyba nie obsluguje dwóch kanałów w jednym zapytaniu.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#15
Gdybyś miał serwer www z php mógłbyś to zrobić pośrednio przez niego. W skrypcie podzielić "na dwie paczki".
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz
#16
Jaka zmienną mam wysyłać na thingspeak.com aby widzieć kiedy jest załączone wejście out0 a kiedy jest wyłączone? Da się w ogóle to zrobić. Temperaturę ładnie rysuje ale tej opcji z wyjściem out0 nie widzę w instrukcji.
<t></t>
Odpowiedz
#17
Kracak napisał(a):Jaka zmienną mam wysyłać na thingspeak.com aby widzieć kiedy jest załączone wejście out0 a kiedy jest wyłączone? Da się w ogóle to zrobić. Temperaturę ładnie rysuje ale tej opcji z wyjściem out0 nie widzę w instrukcji.

dodamy taką mozliwośc w nastepnej wersji softu, na dniach

w tej wersji softu juz jest taka opcja
http://tinycontrol.pl/forum/posting.php?...17&p=10431
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#18
Kiedy będzie zrobiona moc chwilowa dla wejść impulsowych?
<t>LK v3<br/>
SW: 1.27b</t>
Odpowiedz
#19
Olbit napisał(a):Kiedy będzie zrobiona moc chwilowa dla wejść impulsowych?
Za około 2-3 tygodnie
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#20
Mam pytanie - przekaźniki o jakim napięciu wyzwalania można/należy zastosować dla wyjść OUT1-OUT4? O napięciu zasilania?
LK3.6 + 2x ASC711EX_15, 5x DS18B20, BME280, WATCHDOG (router, kamera), ALARM (uzbrajanie, 2x PIR, syrena), ogrzewanie, CWU, podgrzewanie przyłącza wody, poziom szamba, zmierzch, wykres danych od 2016 r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości