Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 3.15 i 2.10 LK2 HW2.0
#11
wersja 2.09 nie obsluguje ACSow, obsługuje je wersja 2.10, którą załaczam

.zip   lan2_module_ver_2_10.bin.zip (Rozmiar: 299.89 KB / Pobrań: 413)
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#12
witam panowie podpiąłem LA 100-P jak w instrukcji i skaczą wartości INP4 kabel jeszcze przez czujnik nie jest przeciągnięty wiec powinien wskazywać +-0
<t></t>
Odpowiedz
#13
kiedy pojawi sie nowy soft do lan kontrolera v20 dla fotowoltaiki. zalezy mi na indentyfikacji czujników temperatury oraz podpiecua pomiaru napiecia i natęzenia z la100-p nmajlepiej z dwóch stringów
<t></t>
Odpowiedz
#14
Myslę, ze w przeciągu miesiąca
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#15
Witam .
Chciałem zapytać czy będzie soft pod LK v2.0 do fotowoltaiki pod cztery liczniki ?
Odpowiedz
#16
Podpięty 1 DS1820 a w Control Panel wartość temp. widoczna w poz. INP6 i INP7 (identyczna).
Usuwałem przypisanie w Config (wg ulotki) i ponownie przypisałem do INP6 - 1.
<t></t>
Odpowiedz
#17
Witam !
Podłączony 1 DS1820 a w Control Panel widoczne odczyty z 2 DS1820 na pozycjach Inp6 i Inp7.
Zresetowałem przypisanie czujników do pozycji ponownie przypisałem DSa do 1 (Inp6) ale to nic nie zmieniło.
<t></t>
Odpowiedz
#18
Witam a jest dostepny jakis testowy soft do fotowoltaniki????
LK 2.0 interesuje mnie załanczanie rzadzen na podstawie licznika zuzycia i produkcji pradu.
<t></t>
Odpowiedz
#19
Witam jest jakas wersja softu do fotovoltaniki lan 2.0 chodzi głownie o załanczanie poszczegolnych urzadzen na podstawi odczyto z licznikow zuzycia i produkcji energi.
<t></t>
Odpowiedz
#20
habr29 napisał(a):Witam .
Chciałem zapytać czy będzie soft pod LK v2.0 do fotowoltaiki pod cztery liczniki ?

Tak, bedzie do konca miesiaca
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości