Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LK 1.1 - problem z upgradem
#1
Odkopałem parę sztuk lk1.1, SW 3.08. Chcąc zrobić upgrade okazało się że wchodzi tylko 2.15 - wszystkie inne generują błąd podczas upgradu. Czy mógłby ktoś dać wskazówkę dlaczego tak się dzieje ? I gdzie mogę ściągnąć soft 3.08 dla LK1.1. ?
<t></t>
Odpowiedz
#2
Wersja 3.08 moze gdzies jest na forum musisz poszukać, ale łowy nie dam.
Co do wgrywania, to nie ma znaczenia jaks wersje wgrywasz, widzocznie akurat przy innych cos poszło nie tak. Lk maz wpiete bezpośrenio do komputera czy przez switcha?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
Mam wpięty bezpośrednio do kompa. Wgrywałem wszystkie możliwe wersje - żadna nie działa, tzn. żadnej nie da się wgrać. Próbowałem pod win8 ale również pod Ubuntu.
Niezależnie od metody, działa jedynie 2.15.....
3.08 nie mogę znaleźć na forum, mógłbym prosić o udostępnienie ????
<t></t>
Odpowiedz
#4
tu jest 3.09 http://tinycontrol.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=3193
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Nie da się niestety niczego podegrać oprócz 2.15. Czy ktoś może coś poradzić ?
<t></t>
Odpowiedz
#6
podesle Ci soft spakowany zipem i sprawdzisz
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#7
Wszystkie softy próbowałem. Chcąc zaktualizować ostatniego działającego z softem 3.08, znowu to samo (to już trzeci). Tzn po błędzie upgradu, zostaje w trybie bootloadera, da się wgrać tylko 2.15 i np. zresetować do ustawień fabrycznych. Moduły są z 2013 roku, HW 1.1 S/N 24xx i 25xx. Czy ma ktoś jakiś pomysł? Moduły są do wyrzucenia ? Pryzpominam iż działają pod wersją 2.15.
Proszę o RADĘ!!!
<t></t>
Odpowiedz
#8
Problem się rozwiązał. Wszystkie pliki z wsadem na forum są prawdopodobnie uszkodzone. Wersje ze strony internetowej działają (najnowsze wersje dla danych wersji sprzetowych).
Mam jeszcze jeden problem. W jaki sposób zmusić LK HW 1.1 do przyjęcia softu poprawnego (dla wersji HW 1.1) po poprawnym wgraniu wersji softu dla HW1.2 ? LK wchodzi w tryb bootloadera jednakże po paru sekundach wczytywania wsadu, wyłącza kartę sieciową, restartuje się i ponownie uruchamia. Działa jednakże nie da się wejść na jego stronę WWW.
Proszę o radę w tej kwestii.
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości