Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 3.24 dla LK1 HW1.2
#1
Witam
UWAGA!! nie ładowac softu do sarszych wersji HW1.0 lub 1.1 oraz LK2 (w tym kontrolerze ta funkcjonalnosc juz jest od dłuższego czasu)
Załaczam nowy soft do starszych wersji LK, wersja hardweru 1.2
soft 3.24
.zip   lan_1_2_module_ver_3_24.bin.zip (Rozmiar: 305.7 KB / Pobrań: 522)
Zmiany w sofcie to dodanie wartosci różnicy z dwóch wybranych czujników temperatury.
W control panel jest pole DIFF gdzie wpisujemy numery czuników
np. chcemy mieć różnicę temperatur z wejscia INP6 i INP7, w pola DIFF wpisujemy 6 i 7, wyswietlac sie bedzie wartośc różnicy tych temperatur.
W tablicy zdarzeń w miejscu TEMP znajduje się DIFF.
Jeśli chcemy mierzyć jedną temperaturę w drugie pole DIFF wpisujemy 0, wtedy mamy wartość tylko z pierwszego pola.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
mam problem z aktualizacja. LK HW 1.2 z softem 2.35

Przyjmuje soft 3.21
nie przyjmuje softu 3.22, 3.24 (z powyższego linku)
próbowałem aktualizować z win7, win xp - klient tftp wbudowany, pumpkin i inne - za każdym razem kończy się aktualizacja komunikatem "błąd na serwerze - invalid file"

Zależy mi na wersji softu z różnicą temperatur

Zauważyłem że soft 3.21 miałem we własnych zasobach, pliki 3.22 i 3.24 ściągałem dziś z forum
utworzyłem plik sumy kontrolnej sfv, proszę o sprawdzenie czy mój plik jest poprawny
Kod:
; Generated by WIN-SFV32 v1.0
; (Compatible: Total Commander 8.51a)
lan_1_2_module_ver_3_24.bin 650B6299


Dopisano:

poszukałem na forum pliku z softem 3.21 i porównałem z posiadanym który się poprawnie wgrywa - okazuje się że na forum pliki binarne są uszkodzone!
poprawny 3.21 ma wielkość 332416 bajtów a ten pobrany dziś z forum 332411 bajtów
Pobierałem na różnych systemach: Win10 64bit, Win7 32 bit, Linux - wszedzie pobrane pliki są identyczne.
<t></t>
Odpowiedz
#3
Coś chyba jest na rzeczy. Wczoraj miałem trochę czasu zachciało mi się upgradu mojego LK HW1.2 FW 3.18 na WinXP. Próbowałem kilka razy za pomocą LAN_controler_tools_v1.2 i za każdym razem gdy dochodził do 32% program się wywalał/wieszał. Za to z sukcesem tą samą metodą wgrałem FW 3.21, który miałem ściągnięty dawno temu, a następnie FW 3.22 świeżo ściągnięty z forum. Wersji 3.23 nie udało mi się odnaleźć. Prośba o sprawdzenie 3.24 bo faktycznie wygląda na uszkodzony. Czy nie lepiej załączać binarki w postaci archiwum zip wtedy przy rozpakowywaniu od razu sprawdzona zostanie integralność danych?
<t></t>
Odpowiedz
#4
jutro sprawdze i wrzuce poprawna wersje
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
wrzucilem wersje softu spakowaną zipem
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#6
Dzięki, teraz wsio ok!
<t></t>
Odpowiedz
#7
Która w takim razie jest najnowsza wersja? Na stronie jest 3.22 ( http://www.tinycontrol.pl/tinycontrol/ar...troler.php ).
<t></t>
Odpowiedz
#8
ta z forum 3.24
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości