Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY SOFT 3.13 dla LK2 HW2.0
#1
Witam
Załaczam nowy soft do LK2 HW2.0
.bin   lan2_module_ver_3_13.bin (Rozmiar: 324.18 KB / Pobrań: 202)
Zmiany w stosunku do wersji 3.11
- automatyczne wykrywanie czujnikow DS18B20 (nie trzeba dodawac recznie jak od wersji 3.11), na koncu strony w zakaldce config mozna recznie przypisac na stale czujnik do danego wejscia
- poprawiono wyswietlania uptime pozyzej 1.5 dnia dla odczytow przez snmp
- dla czujnika ACS, nie pokazuje ujemnych pomiarów prądu
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#2
Nie prawidłowe wskazania Inp4 dla ACS 3.0 - ACS709 75A
<t></t>
Odpowiedz
#3
W tym sofcie 3.13 miało być rozpoznawanie wszystkich czujników DS18 a jest ciągle jeden - pierwszy. Czyli dalej żeby przypisać te czujniki do wyjść to muszę po kolei je podłączać.
Druga sprawa - to po wgraniu softu całe Digital Outputs Control się rozsypało oraz Events - trzeba teraz na nowo konfigurować.
<t></t>
Odpowiedz
#4
ale teraz nowe czujniki sam wykrywa
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
I have upgrade 3.13 and do not detect diferents DS18B20, its only show one "read ID" Button and one "Save to XXX position"
What I am doing wrong?
I have conected 4 sensors and in Control panel only show 2 in differents positions
Thanks
<t></t>
Odpowiedz
#6
vesteve napisał(a):its only show one "read ID" Button and one "Save to XXX position"
Thanks

It is Ok, new soft autodetect whe you connect new (not connected before)DS18B20.
To add to a particular position, you must connect one sensors and save it.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#7
Witam,

Użytkuję LK2 od jakiegoś czasu i jestem zadowolony. Jednak odkryłem błąd który objawia się następująco. Zdarza się że po zaniku zasilania w LK2 włącza się przy gnieździe LAN żółta dioda i LK2 blokuje cały ruch w sieci wewnętrznej. Zauważyłem, że jeśli przy wyłączonym LK2 nadam więcej niż jedną komendę z aplikacji Lk2Man_Bkey to po włączeniu zasilania LK2 zawsze się wiesza i świeci zółta LED od LAN. Wielokrotne późniejsze włączanie i wyłączanie nic nie daje. Żółta led będzie się świecić a sieć wewętrzna będzie zablokowana. Jedynym ratunkiem jest reset 5 sekundowy do powtórnego przełączenia przekaźnika. Po czym należy wyłączyć i włączyć zasilanie i jest OK. Co ciekawe wówczas LK2 wykonuje polecenia które są w "kolejce" z aplikacji androidowej. Czy ktoś w Was może przeprowadzić taką próbę i sprawdzić czy taki błąd jest tylko u mnie czy jest to błąd w oprogramowaniu LK2 ?
<t></t>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości