Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
planowane wyłączenie
#1
Witam. Mam pytanko, czy ten restarter ma możliwość zaplanowania wyłączenia jakiegoś urządzenia np. o 20:00 i ponowne załączenie o 8:00? Planowanie restartu wiem, że jest, ale takiej opcji nie znalazłem w instrukcji.

Jeszcze dwa pytania przy okazji, czy ktoś mógłby napisać polecenie jakie trzeba wysłać, żeby restarter wysłał info o spadku napięcia poniżej zadanego progu? I czy ten restarter ma możliwość informowania o tym, że przełączono na zasilenie bateryjne / powrót 230V? (mamy taki jeden w sieci)
Odpowiedz
#2
michał napisał(a):Witam. Mam pytanko, czy ten restarter ma możliwość zaplanowania wyłączenia jakiegoś urządzenia np. o 20:00 i ponowne załączenie o 8:00? Planowanie restartu wiem, że jest, ale takiej opcji nie znalazłem w instrukcji.
jak na razie jest tylko dla komendy reboot

michał napisał(a):Jeszcze dwa pytania przy okazji, czy ktoś mógłby napisać polecenie jakie trzeba wysłać, żeby restarter wysłał info o spadku napięcia poniżej zadanego progu?
1.trzeba ustawić VCC przy jakim ma powiadamiac, komenda 1234Confusedet:vcc:12 , ustawia napiecie na 12V.
2.Właczyć powiadomianie o przekroczeniu lub spadku ustawionego napięcia, komenda 1234Confusedet:vccwarn:on
3. W tablicu z numerami musi być wpisany przunajmnej jeden numer obiorcy oraz musi byc ustawione active-number przynajmniej na 1.

michał napisał(a):I czy ten restarter ma możliwość informowania o tym, że przełączono na zasilenie bateryjne / powrót 230V? (mamy taki jeden w sieci)
Ma wejścia 3xINP które wysyłają smsa jak sie zmieni ich stan, jeśli Twój zasilacz buforowy (czy cokolwiek tam używasz) ma wyjscie sygnalizujące prace sieć/bateria to mozna to wykorzystać i podpiać pod jedno z wejść INP
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości