Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
programik
#1
Hej - ułożyłem programik w appinv2. Był tylko pod moje potrzeby, ze stałymi opisami i adresami. Jednak widzę że jest duże zainteresowanie i dodałem do apki opcję konfiguracji. Co prawda wersja jeszcze nie ukończona, ale może komuś się przyda.
Jest pod wersję płytki 1,2 soft 3,21 LUB 3,22 (pod tymi testowane)

https://www.dropbox.com/s/5galasuu9koa04...9.apk?dl=0

Konfiguracja bardzo prosta - po wpisaniu adresu, opisu przycisku/czujnika - kliknąć Z (zapisz przy każdym okienku przy którym było coś wpisane). Po konfiguracji wystarczy zresetować apkę. Po połączeniu kolor górnych okienek zmienia kolor na zielony i pokazuje temp i nap.zas. kontrolera. Utrata połączenia sygnalizowana jest zmianą koloru na czerwono.
Odświeżanie odczytów następuje co 3 sekundy.

Miłego testowania
<t></t>
Odpowiedz
#2
Witam! Korzystam z tego programu i wszystko działa OK! Mam właśnie dwa sterowniki LAN. Jedynym problemem jest to , że nie ma odczytu z czujnika PT1000 bo na nim mam temperaturę kotła C.O. Ciekaw jestem, czy istnieje możliwość logowania się poprzez podanie hasła bo w moim przypadku musiałem zrezygnować z haseł aby program "zobaczył" sterowniki. Pozdrawiam! Krzysztof.
Odpowiedz
#3
Hej,
Pobrałem program zainstalowałem na telefonie ale mi nie działa z LK. Cały czas 'połączenie ' mam na czerwono.
W czym może być problem?
<t></t>
Odpowiedz
#4
Na wesji 2.0 LK soft 3.06 też działa .Fajny programik .Dzięki i proszę o dalszy rozwój.
<t></t>
Odpowiedz
#5
Jak wszyscy wiedzą, wszystko w naszym rozwijającym się świecie jest zdigitalizowane. Wraz z postępem technologicznym rośnie również wykorzystanie marketingu cyfrowego. Wykorzystując digital marketing, firmy reklamowe mogą skutecznie dotrzeć do określonej grupy docelowej. Wiele szkół na całym świecie zapewnia programy certyfikacji dla osób zainteresowanych nauką o marketingu cyfrowym. Mogę polecić tę szkołę do nauki https://goit.global/pl/course/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości