Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program na Androida dla LanKontrolera
#11
Witam
Nadal przy starcie komunikat "Invalid text operation" ??
1. Zamienić miejscami opis z odczytem.
2. Input na osobnej stronie będzie bardziej czytelne i można by dodać pobieranie opisu inp6-11 a dla pozostałych okienko opisowe.
np: inp1: /opis użytkownika / odczyt
inp6: /odczyt opisu/ odczyt
3. Podoba mi się pomysł z zakładkami , może u góry w formie ikon : relay, cfg ,inp,ip
Kod:
- zaczęte - alarm po evens'ach , i tu pytanie, alarm na telefonie przy działającej aplikacji w tle czy po GSM'mie ?
W jaki sposób po GSM ??


Załączone pliki
.png   Screenshot_2014-08-07-17-59-21.png (Rozmiar: 72.81 KB / Pobrań: 10,867)
<t></t>
Odpowiedz
#12
Witam,
ze wszystkimi punktami przeniesień nie za bardzo się zgadzam ( każdy będzie widział to inaczej) ale coś tam wezmę pod uwagę.
co do tekstu na starcie to prześlij mi zrzut ( chyba że to jest to samo co w poprzednik wpisie ( zdjęcie z błędem).

U mnie na kilku telefonach nie ma żadnego błędu. może sie robi przy jakiejś operacji.
Odpowiedz
#13
Błąd ten sam zaraz po starcie aplikacji klikam na ekran i jest ok , w poprzednich wersjach tego nie było . Telefon 4 cale 480x800 px.
Co do zmian to tylko moje propozycje .
Na tablecie występuje ten sam błąd.
<t></t>
Odpowiedz
#14
witam,
wiele razy sprawdzałem kod i nie mogę znaleźć tego błędu.
jak się pokaże komunikat o błędzie i klawisz END APPLICATION to zamiast go kliknąć kliknijcie klawisz BACK , komunikat zniknie, program się nie zakończy.
Zobaczcie wtedy co jest źle wyświetlane ( które pole wyświetla głupstw). to pozwali znaleźć usterkę.


Co do instalacji programu:
kilka osób pisało że nie mogą zainstalować.
aby instalacja przebiegła pomyślnie trzeba w ustawieniach telefonu ( w zakładce SECURITY - najczęściej) trzeba zaznaczyć opcje " Allow installation of apps from unknow sources" bo inaczej nie da się zainstalować softu z poza sklepu GOOGLE.

czy innym też się błąd wyświetla ?

Napiszcie coś. to program szybciej zobaczy światło dzienne w pełnej krasie.
TomekO
Odpowiedz
#15
Witam
Na tablecie wszystko wyświetla się prawidłowo . Z autoryzacją (admin admin ) czy bez ten sam komunikat 3-4 sekundy po starcie aplikacji.
Coś jeszcze mogę sprawdzić ?
<t></t>
Odpowiedz
#16
Jaka wersja Hardware, jaka wersja software.
To będzie to, prawdopodobnie w twoim LK nie ma funkcji którą chce obsłużyć program.

Wgrana nowa wersja ( na początku wątku i tu).
Odpowiedz
#17
Witam
To było to .Miałem wersje 3.03 , na 3.06 wszystko gra.
<t></t>
Odpowiedz
#18
No właśnie, w tej chwili tez do tego doszedłem,
w wersji starszej niż 3.05 kontroler nie generował znacznika załączenia przekaźnika Out5 a nie robiłem dla wszystkich znaczników testu obecności bo szkoda czasu procesora do robienie niczego.

Zmieniono Ekran główny, oprogramowałem zakladkę PWM, powinny działać wszystkie kanały PWM.
rano w dodam nowego apk na forum.
jak sie uda to będzie mozliwe sciąganie programu z Google Play , mysle że ze ze sklepu biedzie latwiej.
Odpowiedz
#19
Czas na n owy soft, właściwie jestem juz przed finiszem.
Wersja Pre Beta>

ZMIANY:
- pełna obsługa wielu adresów IP ( w zakładce IP adresy LK możliwość dodawania , kasowania adresów w bazie.
NOWY EKRAN z PWM, wszystkie kanały w jednym miejscu. klawisz włącz/wyłącz ma funkcjonalność: załącza PWM a nie zapala światło, np. jak świało świeci i klikniemy PWM ON to załącza wypełnienie na tyle ile jest ustawione ( jeśli 50% to światełko przygasa o połowę) jak klikniemy OFF to światełko wraca na 100%. Częstotliwość ustawiam RAZ w LK takie samo dla wszystkich kanałów.

AAA UWAGA pliki są zapisywane na karcie SD , jeśli to problem to piszcie, ale raczej każdy ma no i łatwo go podglądać.


Dodano ekran INFO ( dopiero zaczęty) . będzie tam full info o telefonie i LK

- Dodałem na test - jak klikniemy i przytrzymamy klawisz od OUT1 to sie pokaże strona do robienia nowych opisów wyjścia, tekst jest zapisywany do LK.

PONIŻEJ QRCODE do pliku :

TomekO
Odpowiedz
#20
Poprawiona werasja z dnia 2014-08-21
był błąd wyświetlania IP na liście


Załączone pliki
.jpg   5af9111ea7a753310ecebde950f9358f-get.jpg (Rozmiar: 18.78 KB / Pobrań: 10,687)
.apk   Lk2Man_Bkey_V2_003_2014-08-21.apk (Rozmiar: 1.34 MB / Pobrań: 600)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości