Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoistne restarty LK
#11
Pozdrawiam Trzcińsko Zdrój i kończę udział w tej dyskusji.
<t></t>
Odpowiedz
#12
Nowe spostrzeżenia.LK odłączony od sieci nie restartuje się, wystawiony przez router też OK.Natomiast przy włączeniu do sieci zewnętrznej i wpisaniu IP na sztywno restarty występują.Gdy zaakceptuje pobieranie adresu przez DHCP (ptaszek) wszystko OK.Ustawienia IP wpisane na sztywno i przydzielone przez DHCP są identyczne w każdym parametrze.
pozdrawiam Darek
<t></t>
Odpowiedz
#13
Czyli jak pobiera adres z DHCP i nawet jak pracuje w sieci to sie nie restartuje?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#14
Dokładnie tak,włączony do sieci zewnętrznej i zaznaczone Enable DHCP.
<t></t>
Odpowiedz
#15
Zbyt wcześnie odtrąbiłem sukces, po blisko 10 dobach restart.Tym razem dosłownie na moich oczach.W czasie zdarzenia dioda od zasilania swieciła nieprzerwannie,zgasły obie w gniezdzie RJ i przełączyły sie przekazniki.Po 3 sek LK sie podniósł i wysłał maile o zdarzeniu , program oczywiście zgubuł.Nic innego mi nie pozostaje tylko ponownie wystawić go przez router i cierpliwie czekać.
pozdrawiwm Darek
<t></t>
Odpowiedz
#16
Problem wygląda na rozwiązany, 15 dni bez restartu LK podłączonego do sieci zewnętrznej.
Przy przejściu z dynamicznie przydzielanego adresu DHCP na statyczny, po odznaczeniu ptaszka przy –enable DHCP- polecenie zapisuje.
Następnie wpisuję adres ( w moim przypadku zmiana końcówki adresu) i ponownie zapisuję.
Wcześniej obie zmiany zapisywałem razem.
Pozdrawiam Darek
<t></t>
Odpowiedz
#17
Czy dałoby się to poprawić, żeby nie trzeba było tak cudaczyć? Mam kilka LK na publicznej adresacji od jakiegoś czasu i również wariują z restartami jak im się podoba, ale przyznam, że się trochę do tego przyzwyczaiłem. Przydałoby się jednak mieć pewne urządzenie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości