Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V2 do sterowania bramy już jest (testy trwają)
#1
Witam, Jak w temacie, po kilku zmianach w oprogramowaniu (takie były sygnały od klientów) urodziła się wersja do BRAMY. Z funkcjonalności (przynajmniej na razie) zniknęły : pomiar napięcia i sprawdzanie wejść logicznych.
Ale za to baza numerów do autoryzacji zwiększyła się do 200. Coś za coś , potrzebne było więcej miejsca na wpisy.
Myślę że po ogarnięciu wszystkiego na 100% wróci (przynajmniej jedno) obsługa wejść logicznych, będzie to doskonałe narzędzie do kontroli ingerencji w napęd.
:mrgreen:

pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witam. Mam problem, zakupiłam produkt GSM -V2 i zauważyłam, że można wpisac numer telefonu złożony z dziewieciu cyfr. ja musze uzywać go we włoszech i tutaj jestpewna komplikacja poniewaz numery wloskie złożone są z dziesięciu cyfr. czy jest jakaś możliwość zmiany oprpgramowania lub jakas aktualizacja. CZy ktoś spotkał się już z takim problemem? Czy ktoś dokonał może tłumaczenia instrukcji obsługi na język włoski? Proszę o odpowiedz.
Odpowiedz
#3
Witam,
tak jak pisałem Na email.
od wiosny można wpisywać 11-12 numerów
proszę sprawdzić fizycznie ile kontroler przyjmie, jeśli tylko 9 to oczywiści wymienimy na takie z nowszym softem

tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości