Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wgrywanie firmware do LK 2.0
#1
Witam . Mam LK 2.0 i aktualizowałem do nowszej wersji przez LanControler tools . Niestety LK po tej operacji nie wstaje. Diodki na lanie mrugają. Próbowałem po tftp ale brak kontaktu z LK. Pozostaje jedynie chyba programowanie po ICSP, na płycie są złącze 2x4 i 1x7. Czy da się tą metodą zaprogramować? Proszę o radę i wskazówki.
Odpowiedz
#2
(06-13-2023, 06:24 PM)zbych60 napisał(a): Witam . Mam LK 2.0 i aktualizowałem do nowszej wersji przez LanControler tools . Niestety LK po tej operacji nie wstaje. Diodki na lanie mrugają. Próbowałem po tftp ale brak kontaktu z LK. Pozostaje jedynie chyba programowanie po ICSP, na płycie są złącze 2x4 i 1x7. Czy da się tą metodą zaprogramować? Proszę o radę i wskazówki.

A jaki soft wgrywałeś?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
(06-13-2023, 06:46 PM)wilkxt napisał(a):
(06-13-2023, 06:24 PM)zbych60 napisał(a): Witam . Mam LK 2.0 i aktualizowałem do nowszej wersji przez LanControler tools . Niestety LK po tej operacji nie wstaje. Diodki na lanie mrugają. Próbowałem po tftp ale brak kontaktu z LK. Pozostaje jedynie chyba programowanie po ICSP, na płycie są złącze 2x4 i 1x7. Czy da się tą metodą zaprogramować? Proszę o radę i wskazówki.

A jaki soft wgrywałeś?

To był lc20v3.03 i 2.09
Odpowiedz
#4
a próbowales na domyslnym(192.168.1.100) IP zrobic upgrade przez tftp? A moze pobiera adres z DHCP i jest inny niz myslisz?
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Jeśli nie można uzyskać połączenia z LK za pomocą TFTP, pozostaje jedynie programowanie po ICSP. Złącza ICSP 2x4 i 1x7 na płycie głównej LK pozwalają na programowanie mikrokontrolera.papa's freezeria
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości