Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian w oprogramowaniu
wilkxt post_id=12661 time=1502823808 user_id=61 napisał(a):
tomtos post_id=12645 time=1502729468 user_id=5594 napisał(a):Z innej beczki:..
Oswajam LK3 i mam pytanie czy planujecie możliwość ręcznego kasowania EVNT'ów

Jakies przyciski jak do outow, o to chodzi?

cokolwiek, przydatne to jest szczególnie w testach konfiguracji.
Może jeszcze edycja zdarzeń w Shedulerze... teraz aby poprawić/skorygować dane zdarzenie trzeba je skasować i wpisywać nowe
Pojawiło się jeszcze kilka problemów ale chyba przeniosę się z nimi do dyskusji LanKontroler V3: http://tinycontrol.pl/forum/viewforum.php?f=28
<r><I><s></s>----------------<br/>
Pozdrawiam<br/>
Tomek S.<e>
</e></I></r>
Odpowiedz
Czego mi brakuje w LK a było by przydatne do różnych funkcji.
- Wysyłania e-maila po określonym czasie, dzięki temu można zrobić sobie np powiadomienie e-mail jeżeli jakieś zdarzenie nie wystąpi a powinno (informacja o awarii)
- Jakiegoś timera określającego jak długo ma działać zdarzenie jeżeli warunki są aktywne. Chodzi o to że w przypadku bariery może nastąpić jej stała aktywacja jeżeli coś pojawi się na jej trasie i nie zniknie (zostanie ustawiona przeszkoda) w tym przypadku dzwonek będzie działał przez cały czas jeżeli nie nastąpi kasacja i będzie to powodować fałszywe alarmy. Zastosowanie opcji "działaj przez" na dane zdarzenie wyeliminowało by ten problem.
Odpowiedz
Witam,
brakuje a przydało by się:

- Pole o nazwie np. STAŁA - gdzie można wpisać z palca wartość liczbową ( np 0.8; -100)  będącą mnożnikiem, dzielnikiem do użycia jako jeden składnik w DIFF.  potrzebne np do obliczania ile prądu mamy jeszcze do odebrania z ZE, do pomiaru mocy cieplnej ogrzewania - potrzeba przemnożyć przez współczynnik
- więcej pól POWER / ENERGIA. odkąd wprowadziliście zerowanie energii przez scheduler (do pokazywania wartości dziennych, miesięcznych) przydało by się więcej pól. Lub w istniejących polach Energii dodać pole ENERGIA2 kasowalna schedulerem, co łatwiej
- Poprawić aby wybór kW->W w Power nie kasowały się przy zaniku zasilania. Obiecane dawno ale nie ma :-(
dziękuję
<t></t>
Odpowiedz
Witam,
Bardzo by się przydała możliwość wprowadzania offsetu przy czujnikach temperatury DS18B20, potrafią przekłamywać o 2,5 st. C

Pozdrawiam
<t></t>
Odpowiedz
Po aktualizacji softem LK 3.8 lc35_v1_57a.bin zniknął mi w zdarzeniach delay dla akcji email,
wysyłam info o zaniku napięcia sieciowego i czasami jak migają zasilaniem to potrafię dostać kilkanaście maili w ciągu minuty UP/DOWN
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości