Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdarzene
#1
Witajcie,
Mam taki problem, otóż mam OUT1 który ma usatwiony czas powrotu na 1 i otwiera mi bramę wjazdową.

Chciałbym zrobić zdarzenie w Schedulerze aby brama codziennie o 7:00 się otworzyła i o 7:30 zamknęła.

Zrobiłem jak każde inne zdarzenie OUT1 na 1 o 7:00 i co nic Sad Nawet nie pokazuje że status zmienił się z OFF a ON
Odpowiedz
#2
daj zrzut ekranu z ustawieniami
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#3
(05-19-2020, 01:59 PM)wilkxt napisał(a): daj zrzut ekranu z ustawieniami

[Obrazek: b193757929ca.png]
[Obrazek: 6a600bd1acde.png]
Odpowiedz
#4
ustaw czas powrotu na 2, sam czas zalaczenia i tak nie bedzie w tym przypadku okolo 1 sekundy
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#5
Oooo działa.
Odpowiedz
#6
Zauważyłem pewną anomalię. Otóż po pewnym czasie działania wyjście OUT4 przestaje reagować na impuls z wejścia INPD2 - czujnik ruchu, pomimo spełnienia prostego warunku. Dzieje się tak pod koniec dnia, lub jak dzisiaj po restarcie programowym.  Po usunięciu zdarzenia i ponownym zapisaniu normalne działanie powraca.
Tutaj pytania: Czy kolejne wysłanie sygnału INPD przesuwa opóźnienie wyłączenia ?
Jakie maksymalne czasy opóźnienia można użyć?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
(07-01-2020, 11:09 AM)Grzest napisał(a): Zauważyłem pewną anomalię. Otóż po pewnym czasie działania wyjście OUT4 przestaje reagować na impuls z wejścia INPD2 - czujnik ruchu, pomimo spełnienia prostego warunku. Dzieje się tak pod koniec dnia, lub jak dzisiaj po restarcie programowym.  Po usunięciu zdarzenia i ponownym zapisaniu normalne działanie powraca.
Tutaj pytania: Czy kolejne wysłanie sygnału INPD przesuwa opóźnienie wyłączenia ?
Jakie maksymalne czasy opóźnienia można użyć?
tak przesuwa
Max off delay to 65535sekund
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz
#8
A jak w takim razie zachowa się opóźnienie przy dwóch INPD sterujących tym samym OUT z różnymi zwłokami?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
(07-01-2020, 11:24 AM)Grzest napisał(a): A jak w takim razie zachowa się opóźnienie przy dwóch INPD sterujących tym samym OUT z różnymi zwłokami?

W zalezności, które wejście zadziła takie będzie opoźnienie.
pozdrawiam
tomek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości