Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o funkcje autorestartu
#1
Witam,

Dawno nie zaglądałem do kontrolera, ale gdy wychodząc na nockę zauważyłem, że czujnik ruchu w kamerze + czujnik zmierzchowy nie powodują włączenia oświetlenia przy spełnionych obu warunkach, stwierdziłem brak reakcji lampy. Co ciekawe, na wykresach mqtt oba parametry są odczytywane prawidłowo, dane dostarczane na bieżąco. Próbowałem się więc zalogować do kontrolera, ale załadował się tylko jakiś rozjechany html, z opcją do logowania, oraz de facto funkcjami, które powinny być widoczne dopiero po pomyślnym zalogowaniu :geek: .
Ale mniejsza o to. Sprawa jest prosta - kontroler działa poprawnie, ale po jakimś czasie się rozjeżdża. Przy czym nie wystarczy stwierdzenie jakimś watchdogiem, że przydałby się restart, bo urządzenie odpowiada na pingi i działają poprawnie schedule do zraszania ogrodu. Krótko mówiąc nie wiesza się, ale traci funkcjonalności, głupieje. Nie mam siły z tym walczyć, więc prosiłbym o funkcję umożliwiającą ustawienie cyklicznego resetu (np co tydzień). Na uptime mi nie zależy, niech już tylko sam się leczy z błędów resetem, skoro inaczej się nie da...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości