Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec LK ?
#1
Panowie muszę stwierdzić z żalem, że LK umiera, firma nie ma pomysłu na projekt.
Tak jak przepowiadałem przy pojawieniu się LK3.5, wersja starsza (LK3) została praktycznie olana, tak samo działo się z wersją LK2, na którą nie ma już żadnych poprawek pomimo zgaszania licznych błędów.
Zobaczcie, że nowe wersje oprogramowania pojawiają się już tylko na LK3.5.
Nie wiem jaka jest zależność w firmie Tinycontrol, ale jeżeli cały projekt ogarnia jeden programista (wilkxt), to się nie dziwię, że człowiek nie wyrabia.
Jeżeli to on jest właścicielem firmy, to ta sprawa go chyba przerosła.
Stworzony został wspaniały produkt, ale później coś cię posypało, pomimo szczerych chęci.
Pomysł to nie wszystko.
Zacząłem od LK1, później było kilka LK2 i ostatnio 3 szt LK3, teraz pozbyłem się wszystkiego i przeszedłem na własne projekty na ESP, są bardziej stabilne niż ostatnie oprogramowanie LK3.
(ESPeasy to jednak fajne oprogramowanie w super społecznością).

Propozycja dla firmy: uwolnijcie kod na LK na githubie, podejrzewam, że się znajdzie wielu programistów którzy będą kontynuować projekt, a sami skupcie się na sprzęcie.
W obecnej sytuacji ktoś, kto kupi LK szybko zrezygnuje z zakupów kolejnych sztuk, gdyż produkt ma tyle dziur, że zniechęca do siebie użytkownika który go dobrze pozna.


Z żalem porzucam LK, ale mam już dość jego ciągłych fochów w działaniu.

Pozdrawiam zapaleńców i miłośników LK
Tomek S.
<r><I><s></s>----------------<br/>
Pozdrawiam<br/>
Tomek S.<e>
</e></I></r>
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Koniec LK ? - przez tomtos - 12-22-2019, 10:47 PM
RE: Koniec LK ? - przez wilkxt - 02-12-2020, 01:26 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości