Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Instrukcja Lan Kontroler V3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
agrest napisał(a):Mam pytanie - przekaźniki o jakim napięciu wyzwalania można/należy zastosować dla wyjść OUT1-OUT4? O napięciu zasilania?
Jak przekźnik zasilasz napieciem zasilania to taki przekaxnik jak napiecie.
Z tego co zauważyłem przekaźniki w LK3 sterowane są minusem. A jak było w LK2? Jeżeli tak samo to można przepiąć po prostu kabel ze złącza LK2 do LK3?
agrest napisał(a):Z tego co zauważyłem przekaźniki w LK3 sterowane są minusem. A jak było w LK2? Jeżeli tak samo to można przepiąć po prostu kabel ze złącza LK2 do LK3?
Też były sterowane minusem, płytka przekaźników z LK2 pasuje do Lk3
No i pięknie Smile
Czy to zdanie w instrukcji jest aktualne? Wydaje mi się, że LK3 obsługuje już autoryzację

Kod:
Niektóre serwery (np. Google) wymagają uwierzytelaniania poczty wychodzącej (ang.
authentication). Niestety nasze urządzenia nie zapewnia takiej funkcjonalności.
Do wysyłania wiadomości email należy wybrać serwery, które tego nie wymagają
tak, jest aktualne
Ale korzystam z dwóch serwerów "home" i "nazwa" i one wymagają autoryzacji dla poczty wychodzącej. Wszystko działa. O jaką autoryzację zatem chodzi?
agrest napisał(a):Ale korzystam z dwóch serwerów "home" i "nazwa" i one wymagają autoryzacji dla poczty wychodzącej. Wszystko działa. O jaką autoryzację zatem chodzi?
Jesli serwer wymaga szyfrowania SSL to poczta nie bedzie dzialac
Proponuję zatem zmienić zdanie na:

Kod:
Niektóre serwery (np. Google) wymagają uwierzytelaniania z szyfrowaniem SSL dla poczty wychodzącej. Niestety nasze urządzenia nie zapewnia takiej funkcjonalności.
Do wysyłania wiadomości email należy wybrać serwery, które tego nie wymagają szyfrowania
test
Stron: 1 2 3 4