Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Instrukcja Lan Kontroler V3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Olbit napisał(a):Dlaczego nie pokazuje mi mocy chwilowej? Czy coś jeszcze trzeba ustawić?
Zużycie energii liczy mi dobrze.
Dla wejsc impulsowych moc chwilowa nie jest jeszce zrobiona
Dzięki za szybką odpowiedź. Już myślałem, że ja coś źle robię.
Czekam z niecierpliwością Wink
Czy w HTTP client można wysłać odczyty na 2 kanały>
Thingspeak ma ograniczenie do 8 odczytów na kanał.
Jeśli by zrobić cos takiego:
Kod:
update?api_key=klucz1&field1=%141....field8=%181
update?api_key=klucz2&field1=%191
Czy to ma prawo zadziałać?
Nie mam teraz dostępu do LK więc nie mam jak sprawdzić w praktyce.
musiły by być wyslane dwa zapytania osobno(a narazie LK3 tego nie robi), bo thingspeak chyba nie obsluguje dwóch kanałów w jednym zapytaniu.
Gdybyś miał serwer www z php mógłbyś to zrobić pośrednio przez niego. W skrypcie podzielić "na dwie paczki".
Jaka zmienną mam wysyłać na thingspeak.com aby widzieć kiedy jest załączone wejście out0 a kiedy jest wyłączone? Da się w ogóle to zrobić. Temperaturę ładnie rysuje ale tej opcji z wyjściem out0 nie widzę w instrukcji.
Kracak napisał(a):Jaka zmienną mam wysyłać na thingspeak.com aby widzieć kiedy jest załączone wejście out0 a kiedy jest wyłączone? Da się w ogóle to zrobić. Temperaturę ładnie rysuje ale tej opcji z wyjściem out0 nie widzę w instrukcji.

dodamy taką mozliwośc w nastepnej wersji softu, na dniach

w tej wersji softu juz jest taka opcja
http://tinycontrol.pl/forum/posting.php?...17&p=10431
Kiedy będzie zrobiona moc chwilowa dla wejść impulsowych?
Olbit napisał(a):Kiedy będzie zrobiona moc chwilowa dla wejść impulsowych?
Za około 2-3 tygodnie
Mam pytanie - przekaźniki o jakim napięciu wyzwalania można/należy zastosować dla wyjść OUT1-OUT4? O napięciu zasilania?
Stron: 1 2 3 4