Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Program na Androida dla LanKontrolera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
LK2 z własnoręcznie wymęczonym sterowaniem z androida spełnia moje wymagania (szkoda że LK nie ma obsługi 8 przekaźników). W tym wątku bo mam problem z appinventor classic. Męczę się od jakiegoś czasu i nie mogę dojść do tego jak wymusić automatyczny np. co 2 sekundy odczyt stanu LK (IP/st0.xml). Narazie mam przycisk odśwież dane, ale to bardziej niż prowizorka. Może mi ktoś w tym temacie pomoże.

Poradziłem sobie. Obiekt Clock rozwiązał sprawę, nawet nie myślałem, że takie to proste Smile
Programik skończyłem.
apropo przekaznikow - mozna wykorzystac 2 wyjscia pwm i juz masz 8 Wink
Witam raz jeszcze
Mam problem w ustawieniu hasla w aplikacji na androida : klikam "cfg-test", usuwam opis-instrukcje o base64, wpisuje ciag znakow ktory wychodzi w base64 z user:password, klikam save ale wynik sie nie zapisuje. Czy powniniem to zrobic inaczej - poprzez wpisanie hasla do pliku w aplikacji urzadzenia ? Jesli tak to gdzie go znajde ? Jesli to wazne system to Android 4.4.2 kitkat
Fajnie było by zobaczyć screeny Waszych programów na Android-a co jakiś czas. Jestem ciekaw jak postępują prace.
Pozdrawiam
Witam
Więc po dłuższym czasie zmiany, zmiany,
najważniejsza to DESIGN,
Obsługa błędów, wywalenie zbędnego kody itp.


w związku z dużym ciśnieniem na ten kierunek wersja finalna ( komplecik do użytkowania wolny od błędów) do końca lutego.


Czeka Na uwagi
TomekO
Witam.

Próbowałem uruchomić aplikacje na androidzie 4.4.2.
Niestety nieudanie. Po wpisaniu adresu IP wystąpił błąd.
Zrzut ekranu poniżej
[attachment=347]
Ponadto nie mogłem zapisać zmian po wpisaniu loginu i hasła w kodowaniu base64...
Witam,
TAK pare bubli sie prześlizgnęło.

Napisz jaka wersja HW i SW
Program poprawiony , ALE : poprawne działanie minimum HW2.0 SW 3.06

Jak będzie zainteresowanie to zrobie na HW 1.2
Co do Usera i hasł, narazie w tych demo wersjach user hasło musza byc domyślne ( admin/admin).

A dobra wiadomość, apka wrzucona do Google Play (sklep Google).
oto link : https://play.google.com/store/apps/detai...Lk2Man_PWM

Tomek
Czy można prosić o wersje pod HW 1.2???
Wersja programu ( LK manager) od wersji 2.2, będzie obsługiwać oba modele ( a nawet 3 modele).

Trochę cierpliwości, myślę że koniec marca to realny termin.
TomekO
Cześć Tomku
Program sprawdza się na co dzień ale wymaga niewielkich zmian
- zmienić sposób wyświetlania komunikatu błędu
- dodać możliwość opisywania Inp1-Inp11
- dodać możliwość zmiany tła

Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4 5