Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Czy da się wysterować wyjście z DTH22
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, jak w tytule, chcę załączyć przekaźnik po przekroczeniu określonej wilgotność na DTH22
Na moje pytanie czy taka funkcja będzie działać Szanowny Producent LK nie udzielił odpowiedzi.(10.I.2014)
W domyśle w następnym sofcie ... mało pamięci ... w następnej wersji sprzętowej ...

Ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem LK SERVER, już takiego banalnego pytania nie zadam.

Od jakiegoś czasu ta funkcja jest realizowana, do tego można dołożyć warunek i bardziej skomplikować sterowanie.

Polecam LK SERVER bo i rejestracja parametrów i wykresiki...
Najlepszy jest Panel w którym na tle obrazka, można sterować i odczytywać większą ilość parametrów z kilku LK.
Bez problemu całość widać na smartfonie i tablecie.
Dzięki, mam od kilku dni LK, liczyłem, że parametrem wilgotności podniosę wydajność rekuperatora.
Muszę poczytać o LK Serwer.
LK serwer dobra rzecz, a co do sterowania wyjsc z DTH22 to dla LK2 bedzie dodana taka funkcja w nowym sofcie
Tomku,


Kiedy możemy się spodziewać nowego softu?.... sterowanie z parametru wilgotności bardzo by się przydało !!!

POZDRAWIAM