Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: LK SERVER ver. 1.2.2 PL - Zdarzenia i Planowanie zadan, XML
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
Powstała nowa wersja LK SERVER 1.2.2

Serwer ten jest oparty o system OpenWRT oraz sprzęt TPLINK TL-WR710N


NOWE FUNKCJE:
- ZDARZENIA - Możliwosc sterowania kilkoma LK, na podstawie pomiarów z różnych LK
- SCHEDULER - Możliwosc zaplanownia załączenia przekaźników o określonej porze dnia.
- XML - Wsparcie dla pobierania danych XML oraz sterowanie http GET dla przekaźników.
- Obsługa LK 1.2 i LK 2.0
- PANEL, dodawanie własnego diagramu, oraz umieszczania na nim wejść i przekaźników,
- Dane na panelu są odświeżane bezpośrednio z Lan Kontrolerów.
- Sterowanie przekaźnikami bezpośrednio z panelu
- Obsługa wejść cyfrowych - podgląd stanu LIVE
- Opisy dla przekaźników.

Glowne cechy serwera:
- Zbieranie statystyk z czujników
- Generowanie wykresów (godzina,dzień, tydzień, miesiąc, rok)
- Zliczanie impulsów inp3d
- Wyliczanie kosztu miesięcznego za zliczone impulsy.
- Po restarcie LK, licznik impulsów nie jest resetowany - zliczanie jest kontynuowane.
- Kalibracja licznika inp3d
- Porównywanie wykresów z dwóch różnych kontrolerów.
- Sterowanie przekaźnikami ON/OFF
- Podglad live na wartości z czujnikow.
- Porówynwanie dwóch table z danymi live z kontrolerów.
- Podgląd dotychczas zebranych danych oraz export do formatu CSV
- Dowolne opisy na wykresach
- Dowolne definiowanie jednostek na wykresach.
- Pobór prądu, okolo 1W
- Malutkie wymiary
- Bezgłośny.

Serwer byl testowany z wersjami oprogramowania od 3.15 do 3.22 LK 1.2 oraz 3.00 do 3.03 dla LK 2.0

Dane zapisywanie sa na pamieci zewnetrzna, moze to byc pendrive lub dysk zewnetrzy usb

Cena za sprzęt i oprogramowanie to 300 PLN
Na sprzet jest wgrana najnowsza wersja LK SERVER 1.2.2
Wystarczy podłączyc pendrive lub zewnętrzy dysk USB aby zacząć uzżwać serwera.

Zainteresowanych prosze o kontakt na priv, lub email (widoczny w pliku PDF) udostępnie wersje live online.

W załączniku PDF z screenam z systemu LK SERVER 1.2
[attachment=261]

For english speakers.
If you are interesting the LK SERVER, just email me (search my email in the pdf file "LKSERVER_1.2")



Do wszystkich którzy nabyli starsze wesje LK SERVER, zostanie wysłana, na email, aktualizacja do wersji 1.2.2
Serwer dział znakomicie, spełnia w 100% moje oczekiwania.
Kontakt z twórca doskonały, na życzenie zmienia wszystko o co się tylko poprosi.
Zachęcam do zakupu, dzięki uwagom każdego z nas serwer będzie dążył do doskonałości.
Super sprawa mały cichy ma wszystko co trzeba autor bardzo elastycznie podchodzi do wszystkich zmian jakie mu się sugeruje razem testowaliśmy LK v 2.0 wszytko działa w 100%.
Za niewielka kasę można sterować kilkoma LK z jednego miejsca ja obecnie testuje 6 szt, fajna sprawa z wykresami i porównaniami 2 LK jaki możliwością zrobienia swojego diagramu.
Polecam zakupu.
Witam!
moje pytanie ,czy jest mozliwe uruchomienie na asus rt-16n LK SERWER posiadam taki router z tomato
pozdrawiam
Witam,
Nie - nie ma mozliwosci uruchomienia LK SERVER na innym sprzecie.
LK SERVER jest dostarczany w calosci, sprzet + oprogramowanie jako jeden produkt.
Witam
Czy jest możliwe podłączenie lub jak lub kiedy będzie taka możliwość do LK SERVERA Lan Kontrolera działającego w sieci lokalnej i przekierowanego na zewnątrz po jakimś porcie bo z tego co widzę obecnie lk server nie obsługuje takiego zapisu jak jakieś ip:port
Pozdrawiam Tomek
W tym monecie mozna przekierowac port udp 161 do obslugi snmp i odczytywac dane z zdalnego LK.
Dopisze taka fukncje do listy todo.
mf0 napisał(a):W tym monecie mozna przekierowac port udp 161 do obslugi snmp i odczytywac dane z zdalnego LK.
Dopisze taka fukncje do listy todo.

Można trochę jaśniej jak mam to zrobić i jak mam skonfigurować lk server.
Pozdrawiam Tomek
Na routerze zdalnym nalezy przekierowac port udp 161 na wewnetrzny adres ip LK.
W LK SERVER nalezy dodac zewnetrzny adres router zdalnego.
mf0 napisał(a):Na routerze zdalnym nalezy przekierowac port udp 161 na wewnetrzny adres ip LK.
W LK SERVER nalezy dodac zewnetrzny adres router zdalnego.

Na obecną chwile nie mogę takiego portu ustawić czy myśli Pan coś o normalnym wpisywaniu portu do przekierowania w ustawieniach LK Servera.
Stron: 1 2 3