Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: Pierwsze oprogramowanie na iOS-a obsługujące Lan Kontroler
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ktoś już kupił, używa? Proszę o podzielenie się opiniami.
http://tinycontrol.eu/pl/aktualnosci-pro...er,193,159
Witam
Przedstawiam najnowszy design softu mojego autorstwa
[Obrazek: 22.11.2013+-+1]
Gratulacje.Wygląda profesjonalnie.Szkoda , że mam androida bo nie mogę sprawdzić w działaniu.
Swoją drogą jak zrealizowałeś multiroom i kamerki (tzn za pomocą jakich programów)? bo pozostałe
funkcje to zapewne poprzez LK.
Pozdrawiam.
Proszę o informację jak skonfigurować w programie temperatury zew i wew oraz wilgotność. Inne opcje działają a to nie.
Bardzo prosze o cierpliwość , niebawem pojawi się w ramach Update kolejna wersja , gdzie zostało wprowadzonych dużo zmian , między innymi dodano obsługę 4 modułów, i niezależnych ustawień dla kazdego z nich. Dodano obsługę hasła oraz DTH11.
Dopracowuję temat i niebawem wypuszczam do publikacji AppStore
a na Androida lub WM8 będzie wersja?
Witam. Nie planuję pisać pod Androida, z oczywistego powodu , ponieważ nie potrafię Smile
Lubię sprzęt i rozwiązania Apple i propaguję to.
Z moich rąk więc wyjdzie co najwyżej tyle zmian i poprawek aplikacji , by była naprawdę użyteczna i lubiana. Jednak wyłącznie na iOS .
?a ja zapytam czy na iOS można pisać soft w windows/linux czy tylko na Macu?
Trochę lipa ten program, zapłaciłem 7 dolców a szału nie ma. W sumie do konfiguracji wyglądu i mamy tylko opis przełączników. Nie można wyświetlać odczytów z temperatury ani zmieniać ikonek przełączników. W obecnej wersji nie polecam.
Właśnie powstaje nowa wersja aplikacji pod iOS dla LK2.0
Buduje ją VADIS z moimi drobnymi wskazówkami jeżeli chodzi o fotowoltaikę.
Oto screeny:

[attachment=327]
Stron: 1 2 3