Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: IP POWER SOCKET
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakupiłem i tak działa ale:

- nie ma SSL nawet takiego głupiego podpisanego samemu więc odpada dla wielu klientów trzeba prosić na kolanach dział IT aby zezwolił jakoś na niepozabezpieczany sprzęt w sieci mi się udało tak że po prostu podłończenie nie do switcha ale do serwera ale tak to odpada w 90% przypadków
- nie mogę zmienić hasła admina nie da się
SSL podpisany własnym certyfikatem jest. Jaka masz wersję sw i hw?
HW:2.0 SW:6.15

kupiłem i tak było nie znalazłem opcji do upgrejdu softa
To masz stara wersję listwy, ona nie ma ssl. Gdzie kupowales?
LANKON-025



Czujnik temperatury DS18B20 1Wire do LanKontroler



10,95 zł - LANLIS-015


Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10A V2 WHITE  597,78 zł





Dziękujemy za zakupy na stronie www.ledats.pl!

______

kupiłem bo takze było V2 jak u was ale chyba coś z płatności było nie pamięta chyba był paypal dlatego tam kupiłem

https://tinycontrol.pl/en/ip-gsm-power-s...gsm-5g10a/


[Obrazek: tiny.jpg]
dziśsie wkurzyłem stwierdziłem że nie może być admin admin  i okazało się że jest wiele przycisków "Zapisz" ja używałem tego na samym dole ale pod "SNMP settings" jest przycisk do zapisu głupie no ale co chociaż zmieniłem nazwę użytkownika i hasło
Przymierzam się do kupna: IP Power Socket 5G10A v2 Pro. Gdzie mogę pobrać instrukcję dla tego modelu? (Dostępna jest tylko dla modelu bez "PRO", czyli bez dodatkowych we/wy).
Jaki FW w nim jest? Czy oparty na LK 2.0, czy na 3.0?

Pozdrawiam
AND
(10-07-2022, 04:28 PM)and napisał(a): [ -> ]Przymierzam się do kupna: IP Power Socket 5G10A v2 Pro. Gdzie mogę pobrać instrukcję dla tego modelu? (Dostępna jest tylko dla modelu bez "PRO", czyli bez dodatkowych we/wy).
Jaki FW w nim jest? Czy oparty na LK 2.0, czy na 3.0?

Pozdrawiam
AND

Informacja o dodatkowych wejściach jest dokładana w wersji pisemnej.
Wszytkie listwy są na Lan Kontrolerze v2.5.
Więc jeśli mają być jakieś bardziej zaawansowane funkcje radzę się wstrzymać,
w listopadzie powinien być już dostępny zupełnie nowy model 7 gniazdowy.
Dziękuję za odpowiedź.