Forum tinycontrol

Pełna wersja: Licznik impulsów na wejściach.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. proszę o rozważenie wprowadzenia funkcjonalności licznika impulsów na wejściach logicznych (DI) (forma i zakres do dyskusji na forum). Funkcjonalność niezbędna do obsługi liczników ciepła, prądu i gazu - ważne w systemach IB i innych. Realizacja tej funkcji wymaga jedynie zmian w oprogramowaniu - sprzętowo jest wszystko przygotowane.
będzie niedługo taki soft
Panie Tomku dzieki za tą funkcjonalność. Cieszyłem sie ze jest ale tylko chwile Smile Mój licznik ma 1600 impulsów na kwh i czar prysł

pozdrawiam