Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: i2c
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(08-10-2022, 09:13 AM)wilkxt napisał(a): [ -> ]Only oled or only AM work?

Eeverything works now. The error was in the soldering of the board by the manufacturer.
Wracam do mojego wątku, otóż przećwiczyłem już wszystko.
Mam podłączony BME280 a dodatkowo SPS30. LK 3.8 działa poprawnie z nimi około 3-5 dnia potem robi się brak odczytów. Restart i znów wszystko jest OK.
I teraz odłączyłem BME, LK działa około 9 dni i brak odczytów kilka razy sprawdziłem, więc odłączyłem SPS, i też LK działa około 9 dni i brak odczytów.
Sprawdziłem oczywiście na różnych SPS i BME.

Jedyne co to nie wymieniłem LK bo trochę nie chcę wydawać kasy zbędnie, i teraz nie wiem w czym leży problem.

Kiedyś prosiłem, żeby dodać możliwość restarty LK jak temp będzie -60. tak to muszę kontrolować czy wszytko się odczytuje prawidłowo.
(12-02-2022, 01:21 PM)marcinb napisał(a): [ -> ]Wracam do mojego wątku, otóż przećwiczyłem już wszystko.
Mam podłączony BME280 a dodatkowo SPS30. LK 3.8 działa poprawnie z nimi około 3-5 dnia potem robi się brak odczytów. Restart i znów wszystko jest OK.
I teraz odłączyłem BME, LK działa około 9 dni i brak odczytów kilka razy sprawdziłem, więc odłączyłem SPS, i też LK działa około 9 dni i brak odczytów.
Sprawdziłem oczywiście na różnych SPS i BME.

Jedyne co to nie wymieniłem LK bo trochę nie chcę wydawać kasy zbędnie, i teraz nie wiem w czym leży problem.

Kiedyś prosiłem, żeby dodać możliwość restarty LK jak temp będzie -60. tak to muszę kontrolować czy wszytko się odczytuje prawidłowo.

Jaka masz wersje softu? Kable jakiej długości? Akurat mam wpiety LK z SPS30 i BME280, dziła juz 4 dzień bez problemów
Cze,
SW 1.52 | HW 3.8
Kable około 5 m
Wepnij SPS30 po UART zamist I2C
Możesz mi narysować schemat ?
Stron: 1 2