Forum Tiny Control Solution

Pełna wersja: MQTT na Android
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest szansa na popupy dla wybranych zdarzeń ?
(04-14-2021, 02:51 PM)rpce napisał(a): [ -> ]Jest szansa na popupy dla wybranych zdarzeń ?
Czy masz na mysli notyfikacje w aplikacji ATS MQTT Client, tak by pojawialy sie przy zdarzeniach, np. spelnieniu jakichs reakcji na mqtt.ats.pl?
Tak coś w tym stylu powiadomienie + sygnał dźwiękowy (może być domyślny z systemu). Generalnie powiadomienie o zdarzeniu np. naruszeniu wejścia/wyjścia nie dla wszystkich tylko dla wybranych przeze mnie.
(04-14-2021, 04:26 PM)rpce napisał(a): [ -> ]Tak coś w tym stylu powiadomienie + sygnał dźwiękowy (może być domyślny z systemu). Generalnie powiadomienie o zdarzeniu np. naruszeniu wejścia/wyjścia nie dla wszystkich tylko dla wybranych przeze mnie.
Pushe są bardzo restrykcyjnie traktowane w nowszych Androidach i framework w którym jest aplikacja nie daje możliwości ich generowania.
szkoda nie za bardzo chciałem coś innego wykorzystać bo to co jest wystarczające tylko powiadomień brakowało.
Widzę to samo, posiadanie powiadomień będzie wygodniejsze dla użytkowników. wordle