Forum tinycontrol

Pełna wersja: LK3.6 termostat dobowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A dlaczego będzie wyłączać akurat co 7 godzin?
Miałem wrażenie, że jak nie miałem tego zaznaczonego to częściej mu się zdarzało zaprzestanie grzania całkowicie?
(03-06-2025, 12:51 PM)radioamator napisał(a): [ -> ]A dlaczego będzie wyłączać akurat co 7 godzin?
Miałem wrażenie, że jak nie miałem tego zaznaczonego to częściej mu się zdarzało zaprzestanie grzania całkowicie?

ale to kaleczycie...
tylko sprzętowo
na inpax podajesz na wejście przez dowolny przekaźnik +5v ustawiasz tam sobie offset (mnożnik)  jaki chcesz mieć na wyjściu regulatora temperatury
w shedulerze załączając wyjście tego przekaźnika na wyjściu pojawi się napięcie ustawione wg mnożnika - jego brak to wartość zero
w zadaniach operujesz na termometrze +/- offset z tego analoga  czyli dowolny diff - nic się nie zacina i nie koliduje

nie dziękować
Stron: 1 2